Platba na dobírku přijata 💳
3600 Kč -360 Kč
2400 Kč -240 Kč

ZÁSADY VRÁCENÍ (VRÁCENÍ / ZRUŠENÍ)

zrušení

Přijímáme zrušení objednávky před odesláním nebo vyrobením produktu. Pokud je objednávka zrušena, obdržíte plnou náhradu. Nemůžeme zrušit objednávku, pokud byl produkt již odeslán.

Vrácení zboží (pokud je požadováno)

Přijímáme vrácení produktu. Zákazníci mají nárok na vrácení peněz do 30 dnů od obdržení zboží.
Pro vrácení musí být produkt nepoužitý a ve stejném stavu, jako když jste jej obdrželi. Musí být také v originálním balení. Pro vrácení je vyžadována účtenka nebo doklad o koupi. Nevracejte výrobek zakoupený od výrobce.
Zákazníkům nebudou účtovány poplatky za vícenásobné doručení (toto platí pro vrácení). Zákazník neplatí za vrácení produktu.


Kredity (pokud existují)

Jakmile obdržíme a potvrdíme vaše vrácení, zašleme vám potvrzovací e-mail. Také vás upozorníme na přijetí nebo zamítnutí vašeho vrácení. Pokud je vrácení akceptováno, bude zpracováno a kredit bude automaticky přidán k původní kreditní kartě nebo způsobu platby v určený den.

Zpožděný nebo ztracený prodej (pokud existuje)

Pokud jste peníze ještě neobdrželi, zkontrolujte nejprve svůj bankovní účet.
Poté kontaktujte vydavatele vaší kreditní karty. Může nějakou dobu trvat, než bude váš návrat oficiálně předložen. Poté kontaktujte svou banku. Vrácení peněz obvykle chvíli trvá. Pokud jste toto vše provedli a stále jste neobdrželi refundaci, kontaktujte nás prosím na adrese info@lindoconejo.com


Kontaktujte zákaznický servis na adrese info@lindoconejo.com
na adresu odesílatele.