Platba na dobírku přijata 💳
3600 Kč -360 Kč
2400 Kč -240 Kč

Všeobecné obchodní podmínky

Vítejte v fccanheng vašem důvěryhodném online tržišti.

Přečtěte si prosím následující základní pravidla upravující používání příspěvků uživatelem. (přijato). Vezměte prosím na vědomí, že vaše používání příspěvků na webových stránkách (dále jen „stránky“) představuje váš bezpodmínečný souhlas s dodržováním těchto Podmínek použití a s jejich dodržováním.

Před objednáním si je prosím pečlivě přečtěte. Používáním tohoto webu a/nebo zadáním objednávky souhlasíte s následujícími podmínkami. Přečtěte si prosím také naše Zásady ochrany osobních údajů týkající se osobních údajů, které poskytujete.

Změny těchto podmínek nebudou předem oznamovány, změny se automaticky vztahují na následující objednávky. Jakmile budou vaše objednávky potvrzeny, nebudeme moci provádět žádné změny.

1. Platba

Můžeme vám poskytnout přístup k platebním bránám třetích stran. Tyto služby nejsou pod naší kontrolou a nejsou provozovány společností fccanheng

Souhlasíte s tím, že si před provedením jakékoli transakce prostřednictvím této brány přečtete smluvní podmínky, kterými se řídí vámi zvolená platební brána.

2. Používání těchto stránek

Přijetím těchto Podmínek používání používáním webu potvrzujete, že je vám 18 let nebo více. Pokud je vám méně než 18 let, ale alespoň 13 let, můžete tyto stránky používat pouze pod dohledem rodiče nebo zákonného zástupce, který souhlasí s těmito podmínkami použití. fccanheng vědomě neshromažďuje osobní údaje od dětí mladších 13 let. Děti mladší 13 let nejsou oprávněny používat tyto webové stránky a rodiče nebo zákonní zástupci nejsou povinni jejich jménem souhlasit s těmito podmínkami používání. Pokud jste rodič nebo zákonný zástupce a souhlasíte s těmito Podmínkami používání jménem dítěte ve věku 13 až 18 let, uvědomte si prosím, že nesete plnou odpovědnost za používání této webové stránky, včetně všech finančních a právních poplatků. odpovědnost, která může vzniknout. Pokud s některou z těchto podmínek nesouhlasíte (nebo ji nedokážete dodržovat), nepoužívejte prosím tyto stránky. Všechny uvedené fakturační a registrační údaje musí být pravdivé a správné. Poskytnutí nepravdivých nebo nepřesných informací může porušovat tyto Podmínky použití. Potvrzením nákupu na konci procesu pokladny souhlasíte s přijetím a platbou za objednané položky.

Všechny materiály, včetně obrázků, textu, ilustrací, kreseb, ikon, fotografií, programů, hudebních klipů nebo souborů ke stažení, videoklipů a písemných a jiných materiálů obsažených na této stránce (souhrnně „Obsah“) jsou určeny pro vaše osobní komerční použití. Obsah a další materiály ke stažení zobrazené na Stránce můžete stahovat nebo kopírovat pouze pro osobní použití. V důsledku takového stahování nebo kopírování na vás nepřechází žádné právo, nárok ani podíl na vámi obdrženém materiálu nebo softwaru. Nesmíte reprodukovat (s výjimkou výše uvedeného), publikovat, přenášet, distribuovat, zobrazovat, upravovat, vytvářet odvozená díla, prodávat nebo se podílet na jakémkoli prodeji ani využívat, zcela nebo zčásti, jakýkoli obsah, webové stránky nebo jakýkoli související software. . Veškerý software použitý na této stránce je majetkem přispěvatelů a je chráněn autorským zákonem. Obsah a software na této webové stránce lze použít pouze jako zdroj nákupu. Jakékoli jiné použití, včetně reprodukce, modifikace, distribuce, přenosu, publikování, zobrazování nebo provádění obsahu těchto webových stránek, je přísně zakázáno.

3. DŮVĚRNOST

Podmínky, za kterých shromažďujeme, používáme a zveřejňujeme vaše osobní údaje, jsou uvedeny v našich Zásadách ochrany osobních údajů.

4. AKTUALIZACE TĚCHTO PODMÍNEK

Vyhrazujeme si právo na základě vlastního uvážení opravit jakékoli chyby nebo opomenutí v jakékoli části webu a služeb. Jakýkoli materiál na Stránce a Službách může být kdykoli zastaralý a nejsme povinni takový materiál aktualizovat.

Vyhrazujeme si právo podle vlastního uvážení kdykoli změnit, upravit, přidat nebo odstranit jakoukoli část těchto podmínek, zcela nebo částečně. Oznámení o změnách těchto Podmínek bude zveřejněno na Stránce a bude okamžitě účinné, pokud nebude uvedeno jinak. Je vaší výhradní odpovědností pravidelně kontrolovat změny těchto podmínek. Pokud nesouhlasíte s jakýmikoli změnami těchto Podmínek, je vaší výhradní odpovědností zrušit předplatné stránek a služeb.

úniky. Vaše další používání stránek a služeb bude považováno za váš souhlas