Platba na dobírku přijata 💳
3600 Kč -360 Kč
2400 Kč -240 Kč

Běžné otázky

Musím mít pro objednání účet?

Ne, můžete také zadat objednávku jako host. Účet u nás má ale několik výhod:

rychlý platební proces

Snadno zobrazte stav své objednávky a historii objednávek

Dostávejte aktualizace s podrobnostmi o našich nových vydáních a speciálních akcích

Co se stane, když zapomenu heslo?

Na přihlašovací stránce klikněte na "Zapomněli jste heslo?" a budete přesměrováni na stránku, kde si můžete vytvořit nové heslo.

Co se stane, když zadám špatnou e-mailovou adresu?

Chcete-li změnit svou e-mailovou adresu, kontaktujte nás. Můžeme změnit vaši e-mailovou adresu, jméno a adresu, ale nemůžeme změnit vaši objednávku. Vyplňte tedy prosím svou adresu se všemi údaji; v opačném případě nám bude balíček, který jsme vám poslali, vrácen nebo vaši žádost o vyplacení budeme ignorovat. problém všech

Existují výměnné kurzy?

Všechny naše transakce jsou v librách. Pokud je vaše kreditní karta denominována v jiné měně, bude celková částka vaší objednávky vypočítána na základě denního směnného kurzu platného v den, kdy vydavatel vaší karty zpracuje transakci.

Jaké způsoby platby přijímáte?

Přijímáme všechny hlavní kreditní karty (VISA, Mastercard, AMEX) a platby přes PayPal. Nepřijímáme osobní šeky, peněžní poukázky, přímé bankovní převody, platby debetními kartami ani dobírku.

Jak bezpečná je moje online objednávka?

Když nakupujete online pomocí své kreditní karty, všechny vaše informace jsou zadány na zabezpečenou stránku SSL. Vaše informace jsou poté zašifrovány pomocí SSL a odeslány přímo do sítě našeho poskytovatele kreditních karet, kde jsou vaše karta a transakce autorizovány a schváleny. Informace o vaší kreditní kartě nejsou uloženy na našich serverech.

Jak mohu změnit nebo zrušit svou objednávku?

Vyhrazujeme si právo kdykoli po obdržení objednávky objednávku nebo jakoukoli její část přijmout nebo odmítnout podle vlastního uvážení, a to i poté, co zákazník obdrží potvrzení objednávky nebo po autorizaci kreditu. Pokud již byla kreditní karta pro nákup autorizována a objednávka je zrušena, vystavíme kredit na původní způsob platby.

Jakékoli zrušení provedené po zadání objednávky bude podléhat storno poplatku ve výši 0,50 USD, bez ohledu na to, kdy byla objednávka zadána (i když je to jen o sekundu později), protože obchodník/zpracovatel kreditní karty účtuje storno poplatek.

Upozorňujeme, že objednávky, které již byly zabaleny nebo odeslány, nelze zrušit.

Jak nastavím svou doručovací adresu?

Vzhledem k tomu, že naše webové stránky a služba jsou založeny na anglickém jazyce, všechny zadané informace musí být metodou zadávání v angličtině, včetně interpunkce. Pokud některá písmena ve vaší adrese obsahují neanglická písmena, doporučujeme použít podobná anglická písmena. Můžete například změnit písmeno "?" pro C".

Mohu po zadání objednávky změnit svou doručovací adresu?

Vezměte prosím na vědomí, že po zpracování nebo odeslání vaší objednávky nelze zkontrolovat vaši dodací adresu. Aktualizujte prosím doručovací adresu na vaši domácí adresu místo vaší pracovní adresy, protože nevíme, jak dlouho si celní oddělení určení balíček ponechá.

Kdy dorazila moje objednávka?

Dodací lhůta závisí na Vámi zvolené variantě doručení. Jakmile bude vaše objednávka odeslána, zašleme vám následující den e-mailem informace o sledování, protože informace o sledování jsou obvykle k dispozici do 24 hodin od odeslání vaší objednávky. Neneseme odpovědnost za zpoždění způsobená celním oddělením vaší země.

Jak mohu sledovat svou objednávku?

Jakmile bude vaše objednávka odeslána, zašleme vám e-mail s informacemi o sledování. Obvykle obdržíte sledovací číslo jeden den po odeslání objednávky.

Mohu použít několik slevových kódů v jedné objednávce?

Propagační a slevové kódy nelze použít ve spojení s jinými akcemi a slevami, pokud není uvedeno jinak.

Co mám dělat, když v mé objednávce chybí položky?

Pokud stále něco chybí, okamžitě nás kontaktujte.

Kdy bude moje objednávka zpracována?

Všechny objednávky jsou zpracovávány a odesílány z našeho zahraničního skladu. Počítejte s tím, že během svátků a prodejních sezón bude na zpracování vaší objednávky delší čas.

Objednávky zpracováváme pondělí až pátek. Objednávky budou zpracovány do 2-3 pracovních dnů od data objednávky a odeslány následující den po dni zpracování. Upozorňujeme, že o víkendech nedoručujeme.

Pokud neobdržíte potvrzení, kontaktujte nás.Doba sledování po 5 pracovních dnech ode dne, kdy jste dokončili platbu.

Bude mi účtováno clo a daně?

Ceny uvedené v